poniedziałek, 20 czerwca 2016

Raj


Ludzie mówią, że każdy ma swoje miejsce na ziemi. Jeśli to prawda, to plantacja lawendy w Ostrowie jest moim. Minął rok od ostatniej wizyty w tym "Raju". Wydaje mi się, że mogło minąć z 30 (bo w sumie co to jest czas? coś całkowicie względnego, tak myślę). A przynajmniej o tyle starsza się czuje. Wszystko w moim życiu się zmieniło, ja się zmieniłam. Ale jedno jest stałe - wciąż fotografuję wesołe, śmieszne pieski (w pięknie kwitnącej lawendzie). Więc może to jest Sens, tak gorliwie przeze mnie (i pewnie całą ludzkość) ostatnio poszukiwany...?
 "Now you should try this little game
Just close your eyes, forget your name
Forget the world, forget the people
And we'll erect a different steeple"

7 komentarzy:

 1. Wonderful pictures with a wonderful diamondeyed Dog, Iza. Great Work! We have a diamondeyed dog too!
  Greating from Germany
  Michael

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks a lot, nice to read this! :)
   Greating from Poland

   Usuń
 2. Wow! Twoje zdjęcia są niesamowite. Uwielbiam psy w kwiatach, uwielbiam psy i uwielbiam kwiaty. Strasznie bajkowy klimat <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ważne, że nie zmieniło się to, że jesteś świetna w robieniu tych zdjęć :D Śliczne jak zawsze <3
  I swoją drogą, chciałbym kiedyś zobaczyć to miejsce ;)
  (usunąłem poprzedni komentarz bo wyświetlił się bez nazwy)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaa! Rzeczywiście Raj! Sama jestem w trakcie poszukiwań "tego miejsca", gdzieś niedaleko mnie ( tak na prawdę nie daleko ;) ) Niestety na razie jestem skazana na tło jakim są drzewa... hahha bez przerwy, szukam choć małej przestrzeni w okolicy, która obfitowałaby w jakąś plantację kwiatów. A co do zdjęć, idealne! Jeśli mogę spytać jak ma na imię model? :P

  I jeszcze raz napiszę, pisz często! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj wpisać w Google "plantacje lawendy mapa". może znajdziesz coś bliżej siebie :) Model, a właściwie modelka, zwie się Atari ;)

   Staram się, już wkrótce pojawi się post, który będzie owocem niemalże trzyletnich rozmyślań :> (znów niewiele wspólnego będzie miał z fotografią, a za wiele z filozofią, ale przecież oba zaczynają się na f-, więc to pewnie prawie to samo)

   Usuń