piątek, 20 lutego 2015

Misja zbawienia świata

Ostatnio miałam przyjemność wybrać się do klubu sportowego. 
Każdy, kto mnie zna, momentalnie zauważy, że w powyższym zdaniu coś nie gra. "Wybrać się" i "klubu sportowego" w jednym zdaniu?! Dodatkowo zestawione jeszcze ze słowem "przyjemność". Zdecydowanie jest coś nie tak. Wszystko. 
Ale spokojnie! W wyjściu z ciężkiego szoku pomoże kolejne zdanie.
Robiłam tam zdjęcia.
I to nie najzwyklejsze. Ujęcia, które mają pomóc bezdomnym psom, oraz przybliżyć mnie o maleńki kroczek do wypełnienia misji, misji zbawienia świata. Beznadziejnej, niemożliwej, zupełnie niezależnej ode mnie. Ale o tym nie chcę słyszeć. Bo ważny jest ten mały kroczek, czyli zmienienie czyjegoś życia na lepsze. Głęboko wierzę, że choć w maleńkim stopniu jest to zależne ode mnie, że naprawdę pomagam. Czy tak jest, tego nie wiem. Ale jeśli kiedyś okaże się, że mi się udało, będzie to wynagrodzeniem wszystkich godzin spędzonych na sesjach dla bezdomnych psów.

Na ostatniej sesji miałam okazję współpracować z Luną z Fundacji AST oraz Torą z krakowskiego schroniska. Zdjęcia zostały wykonane w wspomnianym już wyżej Klubie Treningu Funkcjonalnego. Łatwo nie było, musiałam mocno używać mózgu. Ostatecznie jednak, moim zdaniem, efekty są zadowalające. Oczywiście możecie się ze mną nie zgadzać! ;)Oczywiście obie psie modelki szukają nowych domów! Więcej informacji na ich temat można znaleźć TUTAJ.

Gorąco zapraszam do posyłania tej notki dalej w świat, może wpadnie w "ręce" odpowiedniemu człowiekowi, już dawno przeznaczonemu którejś z tych panien. Komuś, kto błąka się po świecie nieświadomy, że to właśnie w schronisku czeka na niego bezinteresowna miłość i niepowtarzalna przyjaźń, w postaci białej kupy futerka na czterech łapkach!

Pozdrawiam serdecznie,
Iza

4 komentarze:

 1. Świetne zdjęcia i bardzo ciekawe pomysły :D. Dzięki temu łatwiej psiaki zauważyć, a są warte zauważenia :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginalne i pomysłowe fotki, na pewno bardziej zwracają swoją uwagę niż zwykłe zdjęcia siedzącego psa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś wspaniała! Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł ! ;) Cudownie, że są tacy ludzie ;)

  OdpowiedzUsuń